Online YDS ve YÖKDİL Hazırlık Sistemi

Rastgele değil, ±5 puan farkla kaç alacağını görerek hazırlan

Ücretsiz Üye Olmak için Tıklayın

Üye Ol

Neden WordTest YDS ve YÖKDİL Hazırlık Sistemi?

Online Eğitim
Hedef Odaklı
Kişiselleştirilmiş İçerikler
Video Dersler
%99 Kelime Yakalama
Kelime Bilgisi Geliştirme
Gramer Bilgisi Geliştirme
Soru Çözüm Teknikleri

WordTest Ayrıcalıklarından Sen de Yararlan!

 • %99 Kelime Yakalama
  Image
  %99'a Varan Kelime Yakalama Başarı Oranı

  Kelime öğrenmek önemli, ancak hangi kelimeleri öğrendiğiniz daha önemlidir. Sağdan soldan toplama, YDS tarihinde 1 kez bile kullanılmamış kelimeleri içeren listelerle bir yere varılmayacağını biliyoruz. Bu nedenle %99'a varan yakalama oranlı kelimeleri öğrenirsiniz ve sınavda neredeyse bilmediğiniz kelime kalmaz.

 • video dersler
  Image
  460 Saatlik Video Eğitimi

  Tamamen YDS Hazırlık için oluşturulmuş eksiksiz bir video eğitim programına tam erişim sağlarsınız. Toplam 132 saatlik eksiksiz YDS Hazırlık video eğitimi, 27 saatlik Soru Çözüm Teknikleri video eğitimi, 27 saatlik Metin Analizi video eğitimi ve diğerleri..


 • Online eğitim
  Image
  İnternet Bağlantısı Olan Her Yerden Çalışma İmkanı

  İnternet bağlantınızın olduğu her yer ve her cihaz üzerinden Word Test sayesinde YDS-YÖKDİL Hazırlık Sistemini kullanabilirsiniz. WordTest'in bütünleşik kapsamlı materyalleri sayesinde ekstra materyal parası vermezsiniz ve materyal taşıma derdiniz olmaz. Ne dershane, ne öğretmen ne de başka bir desteğe ihtiyacınız olur. Tek başına WordTest, hedeflediğiniz puanı almaya yeter.

Background Image

Alacağın Puanı Sınava
Girmeden Önce Gör!

Sonuç Odaklı Çalış, İşi Şansa Bırakma
ÜYE OL
Kişiselleştirilmiş YDS-YÖKDİL Hazırlık Sistemi Nedir?

YDS ve YÖKDİL’den istediğin puanı ±5 farkla almanı sağlayabilen, devasa miktarda içerikle ileri seviye teknolojinin bütünleşik olarak sunulduğu benzersiz bir inovatif online hizmettir.

Online YDS-YÖKDİL Hazırlık Sistemi Nedir?

Dershane, öğretmen veya farklı bir kişiye ihtiyaç duymadan internet bağlantısı olan tüm cihazlardan WordTest ayrıcalıkları ile Online YDS-YÖKDİL Hazırlık Sistemine dahil olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden, yorulmadan ve gereksiz harcamalar yapmadan Online eğitimi tamamlayabilirsiniz.

YDS Kelime Oranında %99 Başarı Nedir?

Kelime öğrenmek önemli ancak hangi kelimeleri öğrendiğiniz daha önemlidir. Sağdan soldan toplama, YDS tarihinde 1 kez bile kullanılmamış kelimeleri içeren listelerle bir yere varılmayacağını biliyoruz. Bu nedenle %99'a varan yakalama oranlı kelimeleri öğrenirsiniz ve sınavda neredeyse bilmediğiniz kelime kalmaz.

Soru Türü Bilgilerimi Nasıl Geliştirebilirim?

27 saatlik Soru Çözüm Teknikleri video eğitimleri ile her bir soru türünün çözüm tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken inceliklerini öğrenebilir ve doğrudan ilgili soru türüne odaklanabilirsiniz.

Video Ders Eğitimleri İçeriği Nedir?

27 yıldır alanında uzman olarak eğitimler sunmakta olan Nimet Çavuş tarafından hazırlanan dersler ile YDS'de başarı oranınızı en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. 

Toplam 132 saatlik eksiksiz YDS Hazırlık video eğitimine istediğiniz zaman erişir, istediğiniz kadar izlersiniz.

27 saatlik Soru Çözüm Teknikleri video eğitimi ile tüm soru türlerinin çözüm teknikleri ve detaylarını öğrenirsiniz.

27 saatlik Metin Analizi video eğitimi ile metinleri nasıl incelemeniz gerektiğini öğrenir, okuduğunuzu daha iyi anlarsınız.

30'ar saatlik 3 adet YDS Deneme Sınav Çözümleri videoları ile toplam 2.400 adet soru ve çözümüne sınırsız erişiminiz olur.

WordTest ile Sınava Hazırlananlar Ne Diyor?

Avatar

3 ay süresince WordTest’le hazırlanarak sınava girdim ve "95 puan" aldım. Bu puanı almamı sağlayan WordTest sistemini yaratanlara teşekkür ederim.

— Dr. İlker Kiriş

Avatar

Merhaba, Tüm WordTest ekibine çok teşekkür ediyorum. Ağırlıklı olarak siteniz üzerinden yaptığım 4 aylık YDS çalışması sonrası 81.25 alarak başlangıçtaki hedefimin üzerinde bir puan elde etmiş oldum. Herkesin emeğine sağlık.

— İbrahim Şenocak

Avatar

İlk girişimde 38 aldım. İkinci kez girmeden önce WordTest.com ile 5.000 kadar kelime öğrendim. Sınavdan 87 aldım. Kelimenin gücünü gördüm. Kelime bilgisi olmadan İngilizce bilgisi sıfır. İşinizin hakkını veriyorsunuz. Teşekkürler.

— Dr. Faik Bulgurcu

Ücretsiz Deneyin

Hemen ücretsiz üye ol ve WordTest ile tanış.